Акустична система HECO Victa Prime 202 ( 2шт.)
SKU
GKSHCOGLO0002
Немає в наявності
147,32 €
4 921,00 грн.

Якщо вартість товару перевищує 150 EUR, в Україні, на суму перевищення квоти 150 EUR, будуть нараховані митні платежі за курсом НБУ. Детальніше на сторінці: "Вартість пересилання, оплати"

Поличкові 2-смугові АС, корпус з фазоінвертором
Victa Prime 202 – найкомпактніші серед поличкових АС серії.
Завдяки технологіям Heco, у цих невеликих АС приховані вагомі переваги.

Дифузор 120-мм НЧ/СЧ-гучномовця виконаний з матеріалу, що відмінно зарекомендував себе в багатьох серіях Heco: довговолокнистого крафт-паперу. Це гарантує чисте та точне звучання в широкому діапазоні частот навіть із найскладнішими музичними композиціями.

Поряд із полегшеним 20-мм шовковим куполом, виконання ВЧ-гучномовця включає охолодження феромагнітною рідиною для підвищеної допустимої потужності, а також металевий зовнішній фланець, що виступає в ролі рупорного акустичного навантаження. Такий конструктивний прийом покращує діаграму спрямованості на високих частотах, а також узгодження з нижчим СЧ-диапазоном.

Корпус зібраний з панелей MDF і ґрунтовно посилений для боротьби з небажаними вібраціями.
Вигнуті непаралельні боковини корпусу, що сходяться до тилу, підкреслюють непересічність дизайну, а також дуже виграшні з акустичної точки зору, усуваючи небезпеку виникнення стоячих хвиль усередині корпусу.