Саундбар LG SN4
SKU
GKSLG-SOU0019
В наявності
154,75 €
5 877,00 грн.

Якщо вартість товару перевищує 150 EUR, в Україні, на суму перевищення квоти 150 EUR, будуть нараховані митні платежі за курсом НБУ. Детальніше на сторінці: "Вартість пересилання, оплати"

Карбоновий НЧ-гучномовець для звучання класу Hi-Fi
Саундбар LG SN4 був розроблений для відтворення чистого звуку без спотворень.Особливу роль у винятковій чистоті звучання відіграє карбоновий дифузор, встановлений в НЧ-гучномовцю.

Адаптивне керування звуком
При відтворенні музики, фільмів і новин використовуються різні аудіопрофілі. Саундбар LG SN4 має функцію адаптивного керування звуком, яка визначає тип звуку, що відтворюється, і автоматично налаштовує звуковий режим для створення ідеального звучання.

Бездротовий сабвуфер
Відчуйте ритм із потужним бездротовим сабвуфером звукової панелі LG SN4. Мобільний і простий в установці, він видає додаткові 200 Вт.

Престижний Британський звук, Meridian
З 1977 року Meridian створює інноваційні та елегантні рішення з унікальними характеристиками для високої якості звуку. Компанія розширила межі, задала нові стандарти та створила продукти, які дозволяють людям по-новому насолоджуватися неперевершеною якістю музики та фільмів.

Передові технології Meridian
Ретельний підхід до кожної деталі та безперервні дослідження та розробки дозволили Meridian створити рішення, в яких використовується максимум існуючих технологічних можливостей у галузі звуку. Компанія Meridian - першопрохідник в галузі технологій аудіо високої роздільної здатності та цифрової обробки сигналу (DSP). Компанія відіграла найважливішу роль у розробці та реалізації цих передових технологій.
● Цифрова обробка сигналу
Цифрова обробка сигналу (DSP) забезпечує абсолютний контроль над аудіосигналом та дозволяє використовувати передові технології для найкращої якості звуку під час прослуховування у будь-якому контексті.
● Технологія Meridian Lossless Packing
Протягом тривалого часу компанія Meridian співпрацює з Dolby та є їх технологічним партнером. Технологія Meridian Lossless Packing ліцензована Dolby як стандарт DVD-аудіо.
● Master Quality Authenticated
MQA – це революційна технологія Meridian, що дозволяє транслювати музику з максимальною можливою якістю.

Багатоцільові можливості з'єднання
Саундбар LG SN4 має різні вхідні роз'єми та зручні опції, такі як HDMI, оптичний вхід та Bluetooth®.

Транслюйте будь що через Bluetooth
Транслюйте музику безпосередньо по каналу Bluetooth з вашого смартфона на саундбар LG SN4.

Синхронізація звуку з ТВ
Саундбар LG SN4 можна легко підключити до телевізора LG через канал Bluetooth® і оптичний вхід. Просто підключіть саундбар до вашого телевізора та насолоджуйтесь ще більш багатим звуком.