Випрямляч для волосся BaByliss ST395E
SKU
AGDBBLPRO0015
В наявності
52,21 €
1 983,00 грн.

ВИПРЯМЛЯЧ BaByliss - ПРИСТРІЙ ВИСОКОГО КЛАСУ

Щоденне укладання як сухого, так і вологого волосся не буде для вас проблемою, якщо у ваших руках буде випрямляч BaByliss ST395E. Більше ніякого сплутаного або занадто кучерявого волосся. Використовуючи цю модель, ви швидко і легко досягнете стійкого ефекту простої зачіски.

Зручність використання - його головна риса і в той же час величезна і незаперечна перевага. Цієї важливої особливості виробник досяг завдяки використанню безлічі сучасних рішень. Хороші технічні параметри та реалізовані додаткові функції роблять його пристроєм високого класу.


ЗАХИСТ ВОЛОССЯ ВДЯКА ФУНКЦІЇ ПАР

Паровий випрямляч BaByliss гарантує безпеку і водночас отримання стабільних та дійсно відмінних результатів після кожної процедури. Поєднання пари і температури дозволяє зберегти волосся природним і здоровим без будь-яких побічних ефектів у вигляді ламких або жорстких кінців. Вони будуть ефективно зволожені, завдяки чому надовго залишаться гладкими та блискучими, що, безперечно, є великою перевагою. З таким обладнанням ви подбаєте про себе як ніколи раніше.

Використовуючи BaByliss ST395E, ви можете укладати всі типи волосся, навіть густі та складні. Неважливо, вони фігурні, хвилясті, тонкі або надзвичайно чутливі, адже пропонуємий прилад має широкий спектр можливостей роботи. Функція пар допомагає забезпечити адекватний рівень захисту. Не сумнівайтеся та скористайтеся цим відмінним випрямлячем.

 
ЗРУЧНІСТЬ УКЛАДАННЯ І РОЗГЛАЖУВАННЯ ВОЛОССЯ

Модель BaByliss ST395E оснащена низкою рішень, які спрощують її використання. Швидке нагрівання дає можливість користуватися випрямлячем невдовзі після включення. Температуру можна регулювати відповідно до індивідуальних вимог - випрямляч має опцію регулювання. Доступно 5 налаштувань від 170 °C до 230 °C (відображаються на світлодіодному дисплеї зверху). Крім того, випрямляч автоматично вимкнеться у випадку, коли їм не користуються.

Пристрій оснащений шнуром живлення, що обертається на 360°. Таке рішення дозволяє вільно утримувати випрямляч у будь-якому положенні і тим ефективніше ним користуватися. Вбудований гребінець дозволить вам ефективно розчісати волосся, тобто підготувати до розгладжування чи укладання. При необхідності гребінець можна прибрати всередину пристрою, щоб він не заважав укладанню.


ІОНІЗАЦІЯ ДЛЯ ЗДОРОВ'Я ВОЛОССЯ

Пластинм випрямляча BaByliss мають міцне кераміко-титанове покриття. Завдяки такому міцному покриттю його можна використовувати протягом багатьох років, незмінно гарантуючи роботу на рівні, властивому лише для високоякісного обладнання. Таке покриття також служить для іонізації, що запобігає пошкодженню та зневодненню волосся під впливом підвищеної температури і пари.

Така технологія також означає, що волосся повністю перестає завиватися і буде статичним. Після випрямлення вони зазвичай м'які та приємні на дотик, що позитивно позначається на їхньому стані. Завдяки використанню випрямляча BaByliss ST395E Ваша зачіска завжди виглядатиме красиво, природно та обов'язково привертатиме увагу.


ПРАКТИЧНА КОНСТРУКЦІЯ ТА ДОДАТККОВІ ЗРУЧНОСТІ

Як конструкція випрямляча ST395E BaByliss, так і технічні рішення, що використовуються в ньому, роблять його надзвичайно практичним. Ширина обох пластин складає 38 мм. Завдяки цьому у вас між ними вміститься більше волосся, ніж у випадку стандартних розмірів. Таким чином, моделювання та вирівнювання займуть набагато менше часу, тим більше що температура, визначена перед початком роботи, рівномірно розподіляється по всій поверхні платин.

Нагрівальні пластини можна будь-якої миті заблокувати, що значно полегшить зберігання випрямляча. Він легко поміщається у спеціальний чохол для подальшого зберігання у будь-якій шафі. Компактні розміри створюють додаткові зручності при його використанні та зберіганні. Пластини не підлягають заміні, оскільки вони міцні та довговічні завдяки кераміко-титановому покриттю.


ВИПРЯМНИК ДЛЯ ВОЛОССЯ ІДЕАЛЬНО ПІДХОДИТЬ ДО ПОВСЯКДЕННОГО ВИКОРИСТАННЯ

Випрямляч BaByliss ST395E - відмінний вибір для людей, які найбільше цінують комфорт. Цей пристрій ідеально підходить для повсякденного укладання волосся, оскільки поєднує в собі продуманий дизайн і кілька дійсно корисних функцій, включаючи швидке нагрівання, регулювання температури та іонізацію. Якщо ви скористаєтеся ним, ваше волосся буде виглядати ще краще і здоровіше.