Корпус CORSAIR iCUE 4000X RGB (CC-9011205-WW)
SKU
OBUCRIOBU0062
Немає в наявності
130,04 €
4 343,00 грн.

CORSAIR iCUE 4000X RGB — оригінальний кастомізований корпус формату Mid-Tower ATX з елементами із загартованого скла, який спрощує прокладання кабелів і володіє чудовою системою охолодження. У комплект входять три вентилятора CORSAIR AirGuide RGB.

КОРПУС ФОРМАТУ MID-TOWER ATX ІДЕАЛЬНА ОСНОВА ДЛЯ ВДАЛОЇ ЗБІРКИ

Корпус з загартованим склом 4000X RGB має прекрасний зовнішній вигляд і забезпечує простоту збірки, поєднуючи в собі елегантність з інноваційністю.

Бічна і передня панелі із загартованого скла
Панелі зі спеціальними каналами фронтальної вентиляції, що створюють потужний потік повітря, дозволяють виставити компоненти і підсвічування RGB на загальний огляд.

Система управління кабелями CORSAIR Rapidroute
Система дозволяє легко і швидко укласти всі важливі кабелі в розташований за материнською платою просторий канал глибиною 25 мм і без всяких проблем зробити акуратну збірку.

Технологія потужного спрямованого охолодження повітряним потоком
У комплекті три вентилятора CORSAIR 120 мм з технологією AirGuide з проти вихровими лопатями, які концентрують потік повітря і покращують охолодження.

Проблисковий маячок RGB-підсвічування, що не вимагає додаткового налаштування
Вхідний в комплект поставки модуль iCUE Lighting node CORE і програмне забезпечення CORSAIR iCUE забезпечують повний контроль і синхронізацію підсвічування RGB на шести вентиляторах.

ЕЛЕГАНТНІСТЬ І УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

Можливість зібрати комп'ютер за параметрами сьогоднішнього дня з підтримкою зручного оновлення в майбутньому.

ВИНЯТКОВИЙ ПОТЕНЦІАЛ ОХОЛОДЖЕННЯ

У просторому корпусі можна встановити шість вентиляторів 120 мм або чотири вентилятори 140 мм. Тут достатньо місця і для декількох радіаторів, в тому числі розміром 360 мм в передній частині і 280 мм у верхній частині корпусу.

Обсяг сховища під ваші потреби
Можливість розмістити два твердотільних 2,5-дюймових накопичувача і два жорстких диска розміром 3,5 дюйма. Знімні лотки для твердотільних накопичувачів можна закріпити на передній кришці блоку живлення.

Зручне вертикальне кріплення графічного процесора
Завдяки вертикальним роз'ємам PCIe і кріпленню для подовжувального кабелю CORSAIR PCI-Express 3.0 (купується окремо) можна виставити свій графічний процесор на огляд, забезпечивши при цьому надійну фіксацію пристрою.

Нехай роз'єми завжди будуть під рукою
На сучасній передній панелі введення-виведення передбачені порти USB 3.1 Type-C і USB 3.0, а також комбінований аудіороз'єм з можливістю підключення мікрофона.

Простий механізм для встановлення розсувної панелі
Покажіть всім високоякісні компоненти і підсвічування RGB за допомогою простого механізму кріплення розсувної панелі.