Кавомолка Esperanza Espresso EKC001K
SKU
AGDESPMLY0002
В наявності
7,12 €
238,00 грн.

Почніть день з ароматної, свіжої меленої кави, прямо перед подачею. Завдяки нашій кавомолці кави ви зробите це швидко та легко, налаштувавши на свій смак. Створена спеціально для любителів кави, для яких кава не просто напій, а спосіб продовжити чудовий настрій із самого ранку. Кавомолка також ідеально підходить для помелу спецій до порошкоподібного стану, таких як перець або насіння та горіхи.


Її сучасний та ергономічний дизайн та невеликий розмір підійде для будь-якої кухні. Кавомолка Esperanza EKC001K Espresso виготовлена з міцних та зносостійких матеріалів. Корпус екопластик. Пластикова прозора кришка допоможе комфортно спостерігати процес помелу.

Сталеві ножі мають якісне заточування, яке зберігається протягом тривалого часу гарантую високу якість помелу. Потужність кавомолки становить 160 Вт, що цілком достатньо для досягнення високої продуктивності. Місткість для завантаження зерен дозволяє за один раз перемолоти до 50 г кави. Відділення для зберігання електрошнура забезпечить зручне зберігання приладу.