Кавоварка крапельна Bosch TKA6A044
SKU
AGDBOSEXP0049
В наявності
39,70 €
1 508,00 грн.

TKA6A041

Акуратно і чисто до останньої краплі
Ми всі знаємо цю ситуацію - Ви хочете кави прямо зараз, але процес заварювання ще не закінчився. Завдяки функції DripStop Ви можете взяти і вийняти кавник, не проливши жодної краплі.

TKA6A041

Ви з нетерпінням чекаєте першої ранкової кави - але готувати її з самого ранку Ви не дуже бажаєте. Завдяки поворотному тримачу фільтра ви можете приготувати каву практично уві сні: просто поверніть тримач фільтру, наповніть паперовий фільтр кавою, поверніть тримач назад, і все готово.

Насичений аромат до Вашого смаку і настрою
Вам не потрібно змінювати дозування кави, якщо ви бажаєте зробити її міцнішою. Натиснувши кнопку Aroma+, ви можете посилити смак кави. Кавомашина відповідним чином відрегулює потік води. Насолоджуйтесь ідеальним ароматом, яким захочете - наприклад, сильнішим вранці і більш делікатним ввечері.

Знімний резервуар для води легко заповнюється
Заповнення резервуару для води може бути більш складним, якщо він вмонтований в пристрій. Емність для води в цій кавоварці легко і швидко знімається, тому її можна заповнювати безпосередньо з-під крана. Навіть повний бак легко встановлюється назад у кавоварку.