Навушники Creative SXFI Gamer (51EF0880AA000)
SKU
GAMCRESLU0002
В наявності
112,33 €
4 266,00 грн.

Ігрова USB-гарнітура (тип-C) з технологією Super X-Fi та мікрофоном CommanderMic

Гарнітура SXFI GAMER розроблена з єдиною метою бути ідеальним помічником для геймерів, у тому числі для хардкорних геймерів з високими вимогами до якості звуку.
Завдяки технології Super X-Fi та професійному мікрофону CommanderMic гарнітура SXFI GAMER є справжнім проривом у галузі.

Пориньте у фантастичну реальність ігрового світу за допомогою вбудованої технології Super X-Fi, яка забезпечує персоналізацію голографічного звуку.
Випробуйте неймовірний рівень реалізму звуку у ваших навушниках, який не відрізнити від сьогодення.

Неймовірна технологія
Визнана критиками
Super X-Fi - це визнана критиками технологія, створена для зміни Вашого сприйняття звуку.
Super X-Fi відтворює голографічний звук високої чіткості, завдяки чому створюється відчуття, наче в навушники вбудований набір високоякісних багатоканальних динаміків.
Крім того, Super X-Fi створює користувальницький звуковий профіль на основі антропометрії голови і вух, тому звук, що видається, оптимізований безпосередньо під ваші особливості.

Забудьте про реальний світ
Пориньте в ігровий процес і забудьте про існування реального світу. Це стало можливим завдяки нашим професійно налаштованим динамікам. Високоякісні високопродуктивні динаміки у поєднанні з технологією Super X-Fi забезпечують ідеальне поєднання кінематографічних ефектів та неймовірної деталізації звуку. За допомогою гарнітури SXFI GAMER ви зможете відчути вибухи на полі бою, від яких переводить дихання, і глибокий бас, що викликає викид адреналіну. Ви зможете почути набагато більше деталей завдяки розширеній звуковій сцені навушників із впровадженою технологією голографії звуку Super X-Fi.
Технологія Super X-Fi відтворює реалістичний 7.1-канальний голографічний звук, який не гірший за звук, що відтворюється в кінотеатрі. І на відміну від кінотеатру, Super X-Fi гарантує, що ви завжди знаходитиметеся в зоні комфортного прослуховування. Завдяки голографічному звучанню фільми звучать природніше, що сприяє тривалому перегляду без втоми.

CommanderMic
З технологією для мікрофонів Inperson®
На даний момент це наша найкраща розробка. Мікрофон CommanderMic на гарнітурі SXFI GAMER забезпечує неймовірну чіткість, порівнянну з багатьма професійними мікрофонами, завдяки унікальній конструкції зі звукоізоляцією та вбудованим поп-фільтром.
Нова технологія для мікрофонів SXFI inPerson® додатково розширює його можливості, допомагає ефективно розрізняти людський голос і зовнішні шуми, фокусуючись на придушенні шуму, тим самим підсилюючи чутне мовлення.
З мікрофоном CommanderMic можна бути впевненим у тому, що ваші швидкі команди будуть чітко і точно почуті, а вороги повалені.

Амбушюри З Шкірзамінника Преміум-класу
Гарнітура SXFI GAMER виконана з м'якого шкірозамінника преміум-класу та піни з ефектом пам'яті. Вона розроблена, щоб підтримувати форму вашої голови та зберігати комфорт при тривалому використанні. Крім того, амбушюри мають зручний фіксатор, що дозволяє за необхідності замінити старі амбушюри на нові.

Спеціально розроблений USB-кабель Kevlar
Удосконаліть свій ігровий процес за допомогою високошвидкісного кабелю USB для передачі даних SXFI GAMER Kevlar, який здатний керувати високою пропускною здатністю і забезпечувати максимальне використання можливостей гарнітури. Ретельно розроблений і спроектований кабель виготовлений з посиленої кевларом міді, що надає йому міцності без збільшення обсягу.
Також для зносостійкості він обернутий в алюмінієвий та мідний екран і має нейлонове обплетення для максимальної гнучкості.
Результат – виняткова міцність при розтягуванні та збереженні легкості конструкції для максимального комфорту.

Вибір З 16,7 Мільйонів Кольорів
SXFI GAMER дозволяє змінювати колір світлодіода на амбушюрах практично на будь-який колір, що вам сподобався!
Просто підключіть гарнітуру SXFI GAMER до програмного забезпечення SXFI Control, щоб налаштувати гарнітуру на будь-який з 16,7 мільйонів доступних кольорів.
Якщо ви не можете вибрати колір, перейдіть в режим Rainbow Pulse, щоб сяяти всіма кольорами веселки!