Чому eurobuy. ua:

З 2011 р.  інтернет-магазин eurobuy.ua займається продажем побутової техніки найпопулярніших європейських брендів з доставкою безпосередньо з Європи.

    Власник магазину:

Товариство з обмеженою відповідальністю Selectro Sp. z o.o.  зареєстроване у  м.  Dębica, вул. Drogowców 7, 39-200, Польща,

внесене до Реєстру підприємців (KRS), що ведеться Окружним судом у Жешуві (w Rzeszowie), XII Комерційним відділом Реєстрів Національного суду, за номером: 000039664

NIP (ідентифікаційний номер платника податків) за номером: 1231261907,

REGON (загальнодержавний реєстрі суб'єктів народного господарства) за номером: 145720851.

Статутний капітал: 300 000,00 PLN.

    Польська компанія SELECTRO Sp z o. o. співпрацює з найбільшими виробниками та дистриб'юторами європейської побутової техніки. Це означає, що купуючи в нашому інтернет-магазині, Ви отримуєте тільки оригінальний і з кращим співвідношенням ціна/якість товар.

Для нашої команди висока якість обслуговування є пріоритетом. Оператори call-center професійно дадуть відповідь на всі Ваші запитання, допоможуть вибрати з широкого асортименту потрібний Вам товар, оформити замовлення, порадять з оплатою та проконтролюють доставку. Виникли питання у процесі експлуатації – фахівці call-center до Ваших послуг.

В даний час Ви можете сплатити за товар банківською карткою або безпосередньо кур'єру при отриманні посилки з післяплатою.

Всі товари інтернет магазину мають гарантійні зобов'язання, і Ви, відповідно до українського законодавства, маєте право на повернення товару, гарантійне обслуговування та ремонт.

>

На українському ринку ми себе зарекомендували та обзавелися друзями – нашими шановними Клієнтами. Приєднуйтесь і Ви до наших 20 тисяч постійних Клієнтів!

Ми будемо раді бачити Вас у нашому колі любителів європейської якості, розумних цін, а європейський сервіс ми забезпечимо!

>


... ми продаємо задоволення.

Контактні дані call center: 050 433 5586

                                   

е-mail: [email protected]