Монітор LED 31,5 AOC (U32E2N)
SKU
MONAOCMON0101
Немає в наявності
359,76 €
12 015,00 грн.

Якщо вартість товару перевищує 150 EUR, в Україні, на суму перевищення квоти 150 EUR, будуть нараховані митні платежі за курсом НБУ. Детальніше на сторінці: "Вартість пересилання, оплати"

Монітор AOC U32E2N має 3-бічну безрамкову 31,5-дюймову панель VA/3FL із роздільною здатністю UHD 4K, що дозволяє користувачам одночасно бачити більше на екрані, та забезпечує високу чіткість деталей і яскравість зображення. У цій моделі є все необхідне для сучасних професійних користувачів, включаючи широкі кути огляду 178°/178°, вбудовані динаміки та сумісність HDMI та DP, автоматичне визначення джерела вхідного сигналу, а також такі важливі для ергономіки характеристики як похила підставка і технології зниження навантаження на очі Flicker-Free і режим Low Blue.

MVA Panel

Панель MVA (Multi-Domain Vertical Alignment) відображає більш глибокий чорний колір і володіє високою контрастністю для більш живого і яскравого зображення.

Роздільна здатність UHD

З роздільною здатністю 4K UHD 3840 x 2160 пікселів - у чотири рази більше, ніж роздільна здатність дисплея Full HD - монітор може похвалитися щільністю пікселів, що забезпечує надзвичайно чіткі зображення з найтоншими деталями.

Режим Low Blue Light AOC

Короткі хвилі синього кольору можуть стати причиною погіршення зору. Технологія AOC Low Blue Light повністю блокує шкідливі сині промені без втрати колірних якостей дисплея. Інші спроби усунення та зменшення променів синього кольору включають застосування різних фільтрів і параметрів для отримання затемненого зображення і зображення в жовтуватих відтінках.