Акустична система HECO Victa Prime 702 Black
SKU
GKSHCOGLO0007
Немає в наявності
215,54 €
8 185,00 грн.

Якщо вартість товару перевищує 150 EUR, в Україні, на суму перевищення квоти 150 EUR, будуть нараховані митні платежі за курсом НБУ. Детальніше на сторінці: "Вартість пересилання, оплати"

Підлогова 3-смугова АС з двома НЧ-гучномовцями в басовій секції, корпус з фазоінвертором.
Найпотужніша і найбасовіша модель серії, Victa Prime 702 чудово збалансована за всіма характеристиками.
У рамках 3-смугової конструкції ця модель оснащена двома 170-мм НЧ-гучномовцями в басовій секції, пропорційним СЧ-гучномовцем, а також ВЧ-гучномовцем з 25-мм куполом.

Дифузори НЧ-динаміків і СЧ-динаміків виконані з матеріалу, що відмінно зарекомендував себе в багатьох серіях Heco: довговолокнистого крафт-паперу.
Поряд з полегшеним шовковим куполом, виконання ВЧ-гучномовця включає охолодження феримагнітної рідиною для підвищеної допустимої потужності, а також широкий зовнішній металевий фланець, що виступає в ролі рупорного акустичного навантаження. Такий конструктивний прийом покращує діаграму спрямованості на високих частотах, а також узгодження з нижчим СЧ-діапазоном.

Елегантний корпус зібраний з панелей MDF із внутрішніми розпірками для максимальної жорсткості та боротьби з небажаними вібраціями.
Вигнуті непаралельні боковини корпусу, що сходяться до тилу, не тільки підкреслюють непересічність дизайну, а також дуже виграшні з акустичної точки зору, усуваючи небезпеку виникнення стоячих хвиль усередині корпусу.