Чому eurobuy. ua:

З 2011 р.  інтернет-магазин eurobuy.ua займається продажем побутової техніки найпопулярніших європейських брендів з доставкою безпосередньо з Європи. Власник магазину - польська компаніяSELECTRO Sp z o. o. - співпрацює з найбільшими виробниками та дистриб'юторами європейської побутової техніки. Це означає, що купуючи в нашому інтернет-магазині, Ви отримуєте тільки оригінальний і з кращим співвідношенням ціна/якість товар.

Для нашої команди висока якість обслуговування є пріоритетом. Оператори call-center професійно дадуть відповідь на всі Ваші запитання, допоможуть вибрати з широкого асортименту потрібний Вам товар, оформити замовлення, порадять з оплатою та проконтролюють доставку. Виникли питання у процесі експлуатації – фахівці call-center до Ваших послуг.

В даний час Ви можете сплатити за товар банківською карткою або безпосередньо кур'єру при отриманні посилки з післяплатою.

Всі товари інтернет магазину мають гарантійні зобов'язання, і Ви, відповідно до українського законодавства, маєте право на повернення товару, гарантійне обслуговування та ремонт.

>

На українському ринку ми себе зарекомендували та обзавелися друзями – нашими шановними Клієнтами. Приєднуйтесь і Ви до наших 20 тисяч постійних Клієнтів!

Ми будемо раді бачити Вас у нашому колі любителів європейської якості, розумних цін, а європейський сервіс ми забезпечимо!

>


... ми продаємо задоволення.

Контактні дані call center: 050 433 5586

                                   

е-mail: [email protected]